Yılmazer Mühendislik İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 

1990 yılında Ulaşım – Altyapı İşleri konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Bugüne kadar birçok altyapı çalışmasına imza atmış olan Yılmazer Mühendislik Ltd. Şti., İnşaat / Ulaştırma Mühendisliği alanında proje çalışmaları ile ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Nitelikli insan kaynağı ihtiyacının ülkemizin en önemli sorunlarından birisi olduğu bilinciyle, İnşaat ve Ulaştırma alanında, etik değerlere sahip, dürüst ve ahlaklı mühendis yetiştirmek öncelikli misyonumuzdur.

Firmamızın vizyonu ise mühendislik ilkeleri ışığında, sürdürülebilir ulaşım prensipleri ile teknolojik gelişmeleri  kullanarak kentlerimizin ulaşım ve trafik sorunlarını en iyi şekilde çözmektir. 

 

 

Yılmazer Mühendislik Ltd. Şti. olarak, 30 senelik çalışma hayatımız boyunca, Dürüstlük, Samimiyet ve CesaretleEtik Değerlerimiz konusunda taviz vermeden, mühendislik ilkelerini her zaman ön planda tutarak büyümeye devam ediyoruz. 

Bu süreçte, ekbimiz içersindeki dayanışmayı ve sinerjiyi en üst düzeyde tutarak, işbirliklerimizi geliştirmek ve ülkemize hizmet etme yolunda var gücümüzle çalışıyoruz.